Martin Karis

Peatreener, spordikeskuse juht

Võistlussport

info@mktennis.ee

Maarja Värv

Tennisetreener

Laste ja noorte treeningud, eratreeningud, tennisetreeningud harrastajatele, täiskasvanute treeningud

Maarja@mktennis.ee

Kristofer Sven Kliimand

Tennisetreener

Võistlussport

Laste ja noorte treeningud, noorte ja täiskasvanute

Kristofer@mktennis.ee

Eva Mägi

Tennisetreener

Minitennis

Laste ja noorte treeningud,

Täiskasvanute treeningud

Eratreeningud

Eva@mktennis.ee

Grete Helena Roose

Kliendijuht, tennisetreener

Võistlussport

Laste ja noorte treeningud. täiskasvanute treeningud,

Grete@mktennis.ee

Taavi Treier

Tennisetreener

Võistlussport

Laste ja noorte treeningud. täiskasvanute treeningud, eratreeningud

taavi@mktennis.ee

Mauri Mardisalu

Tennisetreener

Võistlussport

Laste ja noorte treeningud, täiskasvanute eratreeningud

Mauri@mktennis.ee