Võistlused möödunud nädalavahetusel

Klubide Karikavõistlused

Sellel nädalavahetusel toimusid Klubide Karikavõistlused laupäeval naistele Tallinnas ja pühapäeval meestele Tartus. Meie koduhallis võistlesid ka meie klubi poisid tugeva USTA meeskonna vastu.

Klubide esimeste numbritena tulid platsile Patrick Peterson, kelle vastasteks oli Kristjan Tamm. Mäng lõppes Tamme 6/0 6/0 võiduga. Ka teiste numbrite lahingu võitis USTA võistkond kui Siim Troost allistas Ott Eric Ottenderi 6/2 6/3. Kolmandatena väljakul käinud mängijatest alistas meie klubi mängija Gregory Torim 6/0 6/2 Andres Kuhi. Kuna USTA võistkonnal neljandat liiget kaasas ei olnud, oli seis enne otustavat paarismängu tasavägine, 2:2.

Otsustav paarismäng lõppes USTA poiste Tamm/Troost võiduga Loorits/Ottenderi üle 6/3 6/1.

Järgmine klubide karikavõistluste etapp juba aprillis !

Lastetennis Tabasalus

Punase ja oranzi palli mängijad käisid koos treeneritega selle aasta esimesel välisvõistlusel Tabasalus. Juba bussis olid kõik esimest korda üksi võistlustele minejad ootust täis. Pettuma ei pidanud, kõik lapsed said häid mänge võrdsete vastastega ning olid väga tublid. Lõpuks saadi kaela ka medalid ning hea tuju ning motivatsiooniga tuldi koju taas trenni tegema. Järgmiste kordadeni !

 

 

Grete roose
Punased, oranžid, rohelised ja kollased lapsed - kõik võistlesid!

"All kids need is a little help, a little hope and somebody who believes in them!"

Tundub, et meie koos teiega oleme suutnud lastele seda anda, sest möödunud nädalavahetus näitas jällegi laste tublidust ja naerunägusid!

Koduhallis toimusid võistlused:

Punane pall🎾: Eerik Aomets, Doris Audova, Kadi Jakobson, Gregor Käära, Andrei Kutšmei, Kirke Marie Mehine, Richard Puhk, Simona Raid, Elis Rajandu, Stefen Siigur, Noora Sillaste, Meribel Tamsalu, Jasper Uibu, Villem Vooro. Kindlasti päeva kõige naerusuisem kamp!

Oranž pall🎾: Kristjan Ilves, Helena Kaldma, Lennart Kokk, Liisbet Kokk, Meribel Mere, Kaspar Mutso, Karina Peedimaa, Liisa Marii Põhjala, Karl Pulges, Romet Ränkel, Gregor Tillisson. Hästi tehtud!

Roheline pall🎾: Anders Erik Bergström, Kristofer Karis, Liisa Lepp, Sebastian Mäekala, Miia Mihailov, Mihkel Murrand, Edward Mihkel Oll, Mattias Parv, Rafael Kõivumägi, Sten Tristan Raid, Miriam Ränkel, Robin Lucas Sirk, Nikita Smirnov. Esikolmiku moodustasid(1.-3.): Nikita/Kristofer, Robin/Mihkel, Edward/Sten💪🏻

Tallinnas Noorteliiga I ja II võistlustel esindasid meid Sten Hiiesalu, Erik Nikopensius, Karola Punger, Epp Raidvee. 3./4. kohta jäi I liigas jagama Erik👏🏻

Samuti toimus Eesti Noorte GP P16, kust võtsid osa Markus Mölder, Oliver Ojakäär, Gregory Torim. Markus jäi lohutuses jagama 3/4 kohta

27.png
Greteliis Peedimaa
Esimene jõulupidu oma kodus!

Just, pühapäeval tulid kõik suuremad ja väiksemad mängijad halli, et kokku saada ja üks sportlik päev koos veeta. Külas käis ka jõuluvana, kellele kõik grupid esineda said ja selle eest ka kingi välja teenisid! Võistlusi oli palju erinevaid ja eeldades laste rõõmsatest nägudest, võib arvata, et kõigil oli äärmiselt tore päev 😊

Nagu ka paljud võistlused sisaldasid meeskonna tööd ja teistega arvestamist, soovime jõuluajaks samuti sõbralikkust, hoolivust ja loomulikult sportlikkust❄️

 

 

jõulupidu.jpg
Greteliis Peedimaa
Jällegi võistluste uudiste aeg!

Möödunud nädalavahetusel osalesid mitmed tublid lapsed erinevatel võistlustel. 

Alustame meie oma hallis olnud võistlusega ehk lastetennis punane ja oranž pall. Jällegi uued ja tarvilikud kogemused lastele tulevikuks!

Hommikut alustasid energiat täis punase palli lapsed: Doris Audova, Thomas Hardy, Gregor Käära, Jorma Peterson, Romet Ränkel, Stefen Siigur, Jasper Uibu. Päeva jätkasid natuke suuremad: Lennart Kokk, Meribel Mere, Kaspar Mutso, Karina Peedimaa, Gregor Tillisson. Käisid pikad mängud, mille tulemuseks saavutati esimene koht Gregori poolt, teine koht Lennarti poolt, kolmas koht Meribeli poolt 👏🏻

Vanematest mängijatest esindasid meid Tallinnas GP TP14 paarismängu turniiril Veera Beljajeva, Kea Rael Kukk, Helena Lindeberg, Erik Nikopensius. Teise koha koos oma paarilisega saavutas Veera👏🏻

I ja II noorteliiga võistlustel esinas meid Sten Hiiesalu, Epp Raidvee. Sten saavutas II liigas 2.koha👏🏻

Tublid pingutused kõigi poolt!

 

oranz.jpg
punane.jpg
Greteliis Peedimaa
Võistlusterohke nädalavahetus!

Nädalavahetusel toimus veel mitmeid võistlusi, kust meie lapsed osa võtsid:

* Lastetennise turniir Tallinnas - Jorma Peterson - tubli poiss!💪🏻

*Lastetennise turniir Viljandis - Gregor Käära, Jasper Uibu - hästi tehtud!

*Lastetennisee turniir oranž pall Viljandis - Gregor Tillisson - tugev ja tubli mäng!

*Lastetennise turniir roheline pall meie oma hallis - Andres Erik Bergstörm, Kristofer Karis, Sebastian Mäekala, Miia Mihailov, Mihkel Murrand, Edward Mihkel Oll, Mattias Parv, Konrad Punger, Sten Tristan Raid, Miriam Ränkel, Lauren Rannula, Rebeka Rohumägi, Roberta Rohumägi, Robin Lucas Sirk, Kaisa Varul. 

* Eesti noorte GP TP12 paarismäng - Klaus Jõela, Epp Raidvee 👏🏻

*Eesti noorte GP TP18 paarismäng - Veera Beljajeva, Helena Lindeberg, Gregory Torim, Liisa Varul, Gregory koos oma paarilisega said teise koha👏🏻Veera võitis koos oma paariga lohutusturniiri. 

*Ja ärme unusta ka Marten Murrandi imelisi saavutusi!

Väga sündmusterohke nädalavahetus ja uhke on vaadata nii paljusid ja tublisid võistlejaid! 

Uus nädalavahetus, uued võistlused! Hoidke silm peal järgneval lingil ja minge võistlema ja saage kogemusi: https://etl.tournamentsoftware.com/

Lumist nädala jätku!

Greteliis Peedimaa
Võistlejate pidu

Laupäeval, 3.detsembril, toimus Tallinnas lustlik ja sportlik võistlejate pidu. Üritus oli Lastetennise ja Noorte liiga võistlejatele, kes olid oma kaardile kogunud vähemalt viis tähekest⭐️ Kaasa sai lüüa erinevates võistkonnamängudes ja lõbusasti aega veeta. 

Iga võistleja sai endale ka uhke särgi 😊  Kellel juhtus aga, et särk jäi saamata(või ka ei jõudnud ise kohale minna), siis palun saatke meil alaliitu infoga: lapse perekonnanimi, nimi, pikkus. Hiljem organiseeritakse särgid klubisse.

Usinasti uusi tähekesi koguma!

 

tähekeste kogujad.jpg
Greteliis Peedimaa
MK Tennise jõuluturniir!

10.detsember on meid ootamas aktiivne jõuluturniiri ja jõulupeo päev. Loe järgnevalt, millal, kus olema pead! 😊  Äkki, kui veab leiab tee isegi meieni armas Jõuluvana!

JÕULUTURNIIR

Punase ja oranži palli mängud algavad kell 13:30.

Rohelise ja kollase palli mängud algavad kell 9:15.

Osavõtutasu: 12 EUR

Turniirist saavad osa võtta kõik mängijad, kes suudavad oma sõbraga iseseisvalt juba palli mängus hoida. Kõikidele pisematele ja alles tennist alustanud mängijatele toimub lõbus mängupäev kell 14:15 sulgpalli väljakutel (sellel osavõtutasu ei ole).

Registreerimine: https://www.veerikusport.ee/turniirid/2017/12/4/mk-tennise-juluturniir

 

JÕULUPIDU

Jõulupidu algab kell 15:00

Palume kõigil lastel, kes võtavad jõulupeost osa, kaasa võtta loosipakki kingitus 5 EUR väärtuses.

Näeme juba varsti ja rahulikku jätkuvat jõuluaega kõigile!

 

 

Screen Shot 2017-12-05 at 3.16.37 PM.png
Greteliis Peedimaa
Väike sõber, tule võistlema Veeriku tennisehalli! 09.12.2017

Laupäeval, 9.detsember, toimuvad Veeriku Spordikeskuses punase ja oranži palli võistlused. 

Punane pall, sina ole kohal 9.45 ja registreeri end lingil: https://etl.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=C11CC39C-24A3-4E5C-9344-6DF39D2B5A3D

Oranž pall, sina ole kohal 11.45 ja registreeri end lingil: https://etl.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=FEBAADB1-1FE5-4B92-8558-2EEFA992DE58

Tule ja naudi ja harjuta!

 

Screen Shot 2017-12-05 at 1.01.13 PM.png
Greteliis Peedimaa
ETL 2017. aasta auhinnagala

18.novembril kuulutati välja Eesti Tennise Liidu poolt 2017. tenniseaasta parimad. 

Usun, et kõik saavad olla äärmiselt õnnelikud ja uhked, et saime tunnustust mitmes kategoorias. Meie tennisekoolist said oma vanuseklassis parimateks noortennisistiteks Oliver Ojakäär ja Marten Murrand. Olete olnud äärmiselt tublid ja loodame, et olete ise ka enda üle uhked ja tunnete end veelgi motiveeritumalt. Suur aplaus treenerite, kuid usun ka, et kõikide lastevanemate poolt!

MK Tennisekool ei ole samuti lasknud häirida ennast mitte ühestki takistusest ning tunnustati tiitliga aasta parim tennisekool! 

Lisaks, meile igapäevaselt südamelähedasemaks saav Veeriku Spordikeskus pälvis regionaalse arenduse auhinna! Keskus areneb igapäevaselt, iga hetk koos oma inimestega ja usume, et see on alles imelise tuleviku algus. 

"Coaching is taking a player where they can't take themselves", ja ilmselt on ka raske sõnadesse panna tänu, mida tunneme oma peatreeneri vastu, kelle tugi ulatub ka väljakult väljaspoole ning, kes meie jaoks on asendamatu. Aasta parimaks lastetreeneriks sai Martin Karis!

Teame kõik, et oleme igapäevaselt õnnelikud, tegusad ja uhked ning tore on näha, et väljaspool meie kooli/halli inimestele sama tunne jääb! 😊

Greteliis Peedimaa