Edukas Tennis 10 etapp Tartus

Möödunud nädalavahetusel toimus Tartus järjekordne Tennis 10 etapp, mis oli ühtlasi ka Tartu linna meistrivõistlusteks selles vanuses lastele. Turniir kujunes Tartu poiste siseasjaks ning turniiri parimad kohad kuulusid kõik meie klubi poistele. Võistluslikus finaalis alistas Konrad Punger Nikita Smirnovi 6060, ka kolmas koht kuulus meie klubi poisile Kaspar Jaanile.

Tüdrukutest saavutas hea tulemuse Miia Mihhailov, kes jõudsid heade mängudega finaali. Finaalis tuli aga võtta vastu kindel kaotus tüdrukute seas võitmatuna püsivalt Kiira Paškovilt.

Loodame et järgmised Tennis 10 etapid on meie lastele sama edukad !

Grete roose
Sisehooaja viimased lastetennise turniirid

Laupäeval toimunud rohelise palli turniiril oli osavõtjaid natuke vähem kui tavaliselt, kuid seda enam said kohaletulnud mängijad mängida. Kohalikud lapsed said harjutada punktilugemist ning enda eest seismist ka välismaalt tulnud mängijatega. Kindlasti said kõik väärt mänge ja hea kogemuse.

Ülestõusmispühade 1. pühal, 21. aprillil toimus Veeriku spordikeskuses punase ja oranži palli turniir. Sel kaunil kevadisel päeval kogunes halli rekordiliselt 49 tublit tennisemängijat end võistlustules proovile panema. Punase palli turniir kulges sujuvalt ning lõunaks said kõik punase palli mängijad oma 7 mängu mängitud, medali kaela, diplomi näppude vahele ja ka põsed punaseks. Kõik muidugi tänu abikohtunikele, kes meie pisikestel mängijatel punkte aitasid lugeda. Oranži palli turniir venis oodatust pikemaks, kuid sellele vaatamata said kõik oranži palli mängijad siiski piisavalt mängida ning loodetavasti kogemuse võrra rikkamaks. Tõsiasi on, et nii mõnigi meie tennisekooli mängija sai esmakordselt turniiril käe valgeks, kas siis oranži või punase palliga mängides. Usun, et juba eelneva seiga tõttu võib turniiri edukaks lugeda. Aitäh veelkord kõikidele abikohtunikele, treeneritele, lastevanematele ja lastele! Kohtume juba järgmisel lasteturniiril.

Grete roose
Edukas nädalavahetus noortele võistlejatele

Nädalavahetusel toimus Tallinas järjekordne TP10 etapp kuni 10 aastastele noormängijatele. Meie klubi poistele oli võistlus väga edukas ning koju õnnestus tuua kolm parimat kohta. Võitjaks tuli Konrad Punger, kes poolfinaalis alistas Kristofer Põhjala ning finaalis trennikaaslase Nikita Smirnovi. Palju õnne kõigile võitjatele !

Samal ajal toimus Tallinnas ka paarismänguturniir veidi vanematele ehk kuni 12 aastastele poistele. Ka seal olid finaalis 2 meie klubi poissi, kuid eri poolel võrku ja erinevate paarilistega. Kindlaks võitjaks tuli Ken Martti Birk koos paarilise Samuel Mandelkorniga. Finaalis võideti Kristofer Karis ja Ken Ink, kes olid finaali jõudmiseks alistanud palju häid vastaseid.

20190324_143603.jpg
Grete roose
Noorteliiga I, II ja III

Sellel pühapäeval oli hall täis noori tennisesõpru. Ühel päeval oli vaja pidada nii Noorteliiga I, II kui ka III. Mängijaid oli kokku 3 liiga peale üle 60.

Noorteliiga I tulid kõik poolfinalistid meie klubist. Võitjaks osutus lõpuks William Lõhmus, kes finaalis alistas 6-0 Robert Nirki. Poolfinaali jõudsid veel Karola Punger ja Lauri Nelk.

Noorteliiga II oli osavõtjaid kõige rohkem. Pingelise turniiri võitsid Maximilian Kolk. Finaalis võitis Maximilian 62 Renaldo Suursoo. Poolfinaalid olid veelgi tasavägisemad. Suursoo võitis Klaus Jõela 7/6 ja ja Kolk 6/4 Nikita Smirnovi.

Noorteliiga III võitsis Rasmus Orm. Teisele kohale tuli Jan-Elmar Sarapik.

Pildid kõige tublimatest:


Grete roose