Sisehooaja viimased lastetennise turniirid

Laupäeval toimunud rohelise palli turniiril oli osavõtjaid natuke vähem kui tavaliselt, kuid seda enam said kohaletulnud mängijad mängida. Kohalikud lapsed said harjutada punktilugemist ning enda eest seismist ka välismaalt tulnud mängijatega. Kindlasti said kõik väärt mänge ja hea kogemuse.

Ülestõusmispühade 1. pühal, 21. aprillil toimus Veeriku spordikeskuses punase ja oranži palli turniir. Sel kaunil kevadisel päeval kogunes halli rekordiliselt 49 tublit tennisemängijat end võistlustules proovile panema. Punase palli turniir kulges sujuvalt ning lõunaks said kõik punase palli mängijad oma 7 mängu mängitud, medali kaela, diplomi näppude vahele ja ka põsed punaseks. Kõik muidugi tänu abikohtunikele, kes meie pisikestel mängijatel punkte aitasid lugeda. Oranži palli turniir venis oodatust pikemaks, kuid sellele vaatamata said kõik oranži palli mängijad siiski piisavalt mängida ning loodetavasti kogemuse võrra rikkamaks. Tõsiasi on, et nii mõnigi meie tennisekooli mängija sai esmakordselt turniiril käe valgeks, kas siis oranži või punase palliga mängides. Usun, et juba eelneva seiga tõttu võib turniiri edukaks lugeda. Aitäh veelkord kõikidele abikohtunikele, treeneritele, lastevanematele ja lastele! Kohtume juba järgmisel lasteturniiril.

Grete roose
Edukas nädalavahetus noortele võistlejatele

Nädalavahetusel toimus Tallinas järjekordne TP10 etapp kuni 10 aastastele noormängijatele. Meie klubi poistele oli võistlus väga edukas ning koju õnnestus tuua kolm parimat kohta. Võitjaks tuli Konrad Punger, kes poolfinaalis alistas Kristofer Põhjala ning finaalis trennikaaslase Nikita Smirnovi. Palju õnne kõigile võitjatele !

Samal ajal toimus Tallinnas ka paarismänguturniir veidi vanematele ehk kuni 12 aastastele poistele. Ka seal olid finaalis 2 meie klubi poissi, kuid eri poolel võrku ja erinevate paarilistega. Kindlaks võitjaks tuli Ken Martti Birk koos paarilise Samuel Mandelkorniga. Finaalis võideti Kristofer Karis ja Ken Ink, kes olid finaali jõudmiseks alistanud palju häid vastaseid.

20190324_143603.jpg
Grete roose
Noorteliiga I, II ja III

Sellel pühapäeval oli hall täis noori tennisesõpru. Ühel päeval oli vaja pidada nii Noorteliiga I, II kui ka III. Mängijaid oli kokku 3 liiga peale üle 60.

Noorteliiga I tulid kõik poolfinalistid meie klubist. Võitjaks osutus lõpuks William Lõhmus, kes finaalis alistas 6-0 Robert Nirki. Poolfinaali jõudsid veel Karola Punger ja Lauri Nelk.

Noorteliiga II oli osavõtjaid kõige rohkem. Pingelise turniiri võitsid Maximilian Kolk. Finaalis võitis Maximilian 62 Renaldo Suursoo. Poolfinaalid olid veelgi tasavägisemad. Suursoo võitis Klaus Jõela 7/6 ja ja Kolk 6/4 Nikita Smirnovi.

Noorteliiga III võitsis Rasmus Orm. Teisele kohale tuli Jan-Elmar Sarapik.

Pildid kõige tublimatest:


Grete roose
GOLDTIME ITF Juniors

Möödunud nädalal oli Veeriku tennisekeskus täis noormehi ja neide pea igast Euroopa servast, et võistelda Goldtime ITF juniors turniiril. Rahvusvheline turniir toimus Tartus teist korda ning turniiril said osaleda kuni 18 aastased noormängijad. Palju oli osavõtjate seas ka eestlasi ning naaberriikide osalejaid. Võisteldi nii üksi kui ka paarismängus. Poisse oli kohale tulnud nii palju, et ka kvalifikatsioonitabelisse kõik ei mahtunud ning nii mõnigi pidi ilma mängudeta koju minema.

Kui nädalavahetusel sai peetud kvalifikatsiooniturniir, siis esmaspäevast sai alustada juba põhiturniiri mängudega. Palju oli tasavägised mänge, mis pakkusid ka pealtvaatajatele närvikõdi.

Meie klubi lastest läks kõige paremini Viktoria Kleer Kliimandil, kes suutis avaringis võtta võidu Venemaa tüdruku üle. Teises ringis pidi siiski tunnistama vastase paremust. Samuti mängis põhitabelis Liisa Varul, kes kahjuks avaringist edasi ei pääsenud. Teistel eesti tüdrukutel läks aga veelgi paremini. Teisena asetatud Sofia Chekhlystova suutis ennast mängida poolfinaali, kus pidi tunnistama leedu esindaja 60 63 paremust.

Tüdrukute paarismängus jõudsid finaali välja Chekhlystova/ Koskel, kes kaotasid finaalis kõige napimalt 63 06 7/10 Leedu-Horvaatia duole.

Poiste põhitabelis mängis meie klubist vaid Marten Murrand, kes samuti kaotas avaringis. Eestlasi teise ringi ei pääsenud.

On väga tähtis, et meie mängijatel on võimalus koduseinte toel Euroopa eakaaslastega mõõtu võtta ning punkte koguda. Loodame, et antud traditsioon jätkub ka edaspidi.

Suur aitäh ka meie suurepärasele toetajale Goldtimele, et aitasite meil sellist turniiri siin läbi viia !

Grete roose