Palju põnevaid turniire möödunud nädalavahetusel !

Noorteliiga I

Möödunud nädalavahetusel toimus Veeriku spordikeskuses Noorteliiga kõige tugevama taseme turniir, kust võtti osa 9 noort. Võitjana väljus seekordselt turniirilt Martin Rõuk, kes finaalis alistas Kristo Kivistiku 42 42. Tasavägisemad olid seekord poolfinaalid, kus Kristo Kivistikul kulus 3 setti, et alistada Mk tennisekooli õpilane Robert Nirk 40 45 40 ning Martin Rõuk alistas Tobias Tälli 40 54. Lohutusturniiri võitis Karl Paemurd.

P 14 paarismänguturniir

Samaaegselt noorteliigaga võtsid mõõtu ka kuni 14 aastased poisid paarismängus. Mõninga üllatusena jõudsid finaali Mk tennisekooli õpilane Tõnis Merila koos paarilise Kevin Lempuga. Finaalis pidid nad siiski allavanduma paarile Mikelaishvili/Molotkov seisuga 64 64. Poolfinaali jõudsid veel paarid Kristianson/Mandelkorn ja Ink/Sootla. Lohutusturniiri finaali võitsid Helm/Lill , kes lohutusturniiri finaalis võitsid meie kooli paari Lõhmus/Nelk. Kõigile edukaid paarismängutreeninguid ning ootame juba järgmine kord veelgi kõrgemat taset.

Lastetennis 75%

Pühapäeval toimus väga emotsiooniderohke lastetennise turniir rohelise palliga.

Grete roose
Selle aasta viimased GPd paarismängudes!

Veeriku Spordikeskuses toimus kuni 12aastaste poiste paarismängu GP turniir, mille võitsid esimese paigutusega Henry Ink / Petrik Tamtik. Kui esiti alistati vastased kindlalt, siis poolfinaalis oli Kevin Lempu / Indrek Herman Raudkivi vastu pingeline lahing ja võit saadi tulemusega 7/6(4), 3/6, 10/7. Ka finaal Andree Karel Kalle / Kevi-Kristjan Uba vastu kujunes kolmesetiliseks 6/4, 1/6, 10/5. Kalle / Uba alistasid poolfinaalis kaotusseisust 2/6, 6/4, 10/7 Viktor Fainstein / Arthur Reinfeldti.

MK tennisekooli õpilastest jõudsid Sten Hiiesalu ja Kristofer Karis teise ringi kus pidi tunnistama vastaste nappi paremust. Ats Andre Merila/Anders Erik Bergström, Mihkel Murrand/Edward Oll ning Mattis Karis ja Sten Raid pidid kaotuse vastu võtma avaringis.

Samuti toimus kuni 18aastaste noormeeste GP paarismänguturniir, mille võitsid Alex-Andre Ojassalu / Ronan Vahtras, kes finaalis alistasid Marcus Kevin Rõuk / Oskar Erik Hakoneni 6/1, 6/4. Poolfinaalides said Ojassalu / Vahtras 7/5, 6/4 jagu Villem Aadamsoo / Erko Nigulast ja Rõuk / Hakonen 6/2, 6/2 Andre-Remi Jakobi / Marten Murrandist.

Mk tennisekooli õpilased Juhan Loorits ja Danver Hans värv võitsid lohutusturniiri. Veel osalesid meie klubi lastest Tõnis Merila/Samuel Olmaru ning William Lõhmus/Robert Nirk.

Grete roose
Head tulemused aastalõpu Mastersilt

Eelmisel nädalavahetusel toimunud Aastalõpu Mastersil osalesid MK Tenniseklubist 7 noormängijat. 

Turniirile pääsevad 8 parimat Eesti noormängijat igast vanuseklassist.

Edukaimad olid Liisa Varul ning Oliver Ojakäär, kes U14 vanusegrupis võidutsesid. U14 vanuses osales veel Markus Mölder, kes saavutas kolmanda koha. Sama edukas oli ka Viktoria Kleer Kliimand U16-18 tüdrukute seas. U16 poiste turniiril tuli neljandaks Andreas Sillaste ning U18 poiste vanuseklassis saavutas viienda koha Marten Murrand ning Gregory Torim oli seitsmes. Soovime noortele edukat uut hooaega.

Grete roose
Laste ja noorteturniirid 10-11.11

Noorteliiga III 10.11

 

On hea meel tõdeda, et meie klubis toimus sel laupäeval Noorteliiga III turniir. Võib juhtuda, et selle turniiri ajaloos küll viimast korda, kuid siiski. Juba väljendiks kujunenud lausejuppi: “Noorteliiga III jääb ära osalejate vähesuse tõttu,” seekord kasutada ei saanud ning 10 last vanuses 11-12 saidki turniiriga laupäeval, 10. novembril kell 10 alustada. Pärast paari tundi kestunud tasavägiseid ja mitte nii tasavägiseid kohtumisi saime kuldmedali Mihkel Murrandile kaela riputada, kes finaalkohtumises võitis Tähtveres treenivat Caspar Kütti. Poolfinalistid olid seekord Roberta Rohumägi ning Stefania Fetisova, kes pidid poolfinaalides poiste paremust tunnistama. Päeva lõpetasime lohutusturniiri finaaliga, kus pärast nelja matchpalli käest laskmist suutis Hugo Valter Sokk ikkagi lohutusturniiri võitja auhinna endale napsata. Paljudele lastele pakkus turniir häid emotsioone ning usume et nii mõnigi laps sai julgust ka edaspidi võistlustel osaleda. Järgmiste noorteturniirideni !

 

 

Lastetenniseturniir 11.11

 

Isadepäeva hommikul otsustas seltskond punase ja oranzi palli mängijaid isadele pannkookide küpsetamise asemel hoopis Lastetennise turniirile tulla. Pühapäeval, 11. novembril kell 10 alanud võistlus kulges kohtunike tänuväärse abiga ilma suuremate viperusteta. Turniiri võib lausa rahvusvaheliseks lugeda, sest Lätist teekonna ette võtnud mängijaid oli peaaegu sama palju kui meie oma klubi esindajaid. Kõik lapsed täitsid usinalt treenerite antud ülessandeid ning said väärtuslike kogemusi kuidas toime tulla enda ja vastaste emotsioonidega.

 Paljud meie klubi kõige pisemad võistlejad said võistlusega täis ka kõik 5 tähte ning nüüd ootab neid võimalus osaleda võistlejate peol ning saada omale võisteja särk.

 Pildid toimunud võistlustest:

Grete roose