Väga tublid Tennis 10 lapsed Rakveres

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakveres Tennis 10 võistused, mis kujunesid meie klubi laste jaoks üliedukateks.

Poiste seas osutus võitmatuks meie klubi poiss Kristofer Karis, kes finaalis võitis treeningkaaslast Ats Andre Merilat 64 61. Karis alistas poolfinaalis samuti meie klubis treeniva Robin Lucas Sirki, kes turniiri lõpuks teenis 3. koha. Turniirile pääsenud 16 poisist olid lausa 10 MK tennisekoolist. Veel osalesid poistest turniiril Konrad Punger, Sten Tristan Raid, Sebastian Mäekala, Nikita Smirnov, Kaspar Jaani ja Anders Erik Bergström. Kõik olid väga tublid !

Samuti olid edukalt esindatud meie tüdrukud. Kõige edukamalt esines Miriam Ränkel, kes pidi vastasele alla vanduma alles finaalis, kus kaotas Kiira Paškovile 63 61. Turniiri kolmandaks tuli samuti Mk tennisekooli õpilane Kaisa Varul, kes kaotas poolfinaalis MIriamile, kuid suutis 3. koha mängus võita Simona Ladvat. Veel esindasid meie klubi tüdrukute võistlustel Hanka Mühlberg ja Liisa Lepp.

Tubli võistlus kõigilt mängijatelt ja kindlasti annavad head võidud veel rohkem motivatsiooni treeningutel pingutada !


Grete roose