Laste ja noorteturniirid 10-11.11

Noorteliiga III 10.11

 

On hea meel tõdeda, et meie klubis toimus sel laupäeval Noorteliiga III turniir. Võib juhtuda, et selle turniiri ajaloos küll viimast korda, kuid siiski. Juba väljendiks kujunenud lausejuppi: “Noorteliiga III jääb ära osalejate vähesuse tõttu,” seekord kasutada ei saanud ning 10 last vanuses 11-12 saidki turniiriga laupäeval, 10. novembril kell 10 alustada. Pärast paari tundi kestunud tasavägiseid ja mitte nii tasavägiseid kohtumisi saime kuldmedali Mihkel Murrandile kaela riputada, kes finaalkohtumises võitis Tähtveres treenivat Caspar Kütti. Poolfinalistid olid seekord Roberta Rohumägi ning Stefania Fetisova, kes pidid poolfinaalides poiste paremust tunnistama. Päeva lõpetasime lohutusturniiri finaaliga, kus pärast nelja matchpalli käest laskmist suutis Hugo Valter Sokk ikkagi lohutusturniiri võitja auhinna endale napsata. Paljudele lastele pakkus turniir häid emotsioone ning usume et nii mõnigi laps sai julgust ka edaspidi võistlustel osaleda. Järgmiste noorteturniirideni !

 

 

Lastetenniseturniir 11.11

 

Isadepäeva hommikul otsustas seltskond punase ja oranzi palli mängijaid isadele pannkookide küpsetamise asemel hoopis Lastetennise turniirile tulla. Pühapäeval, 11. novembril kell 10 alanud võistlus kulges kohtunike tänuväärse abiga ilma suuremate viperusteta. Turniiri võib lausa rahvusvaheliseks lugeda, sest Lätist teekonna ette võtnud mängijaid oli peaaegu sama palju kui meie oma klubi esindajaid. Kõik lapsed täitsid usinalt treenerite antud ülessandeid ning said väärtuslike kogemusi kuidas toime tulla enda ja vastaste emotsioonidega.

 Paljud meie klubi kõige pisemad võistlejad said võistlusega täis ka kõik 5 tähte ning nüüd ootab neid võimalus osaleda võistlejate peol ning saada omale võisteja särk.

 Pildid toimunud võistlustest:

Grete roose