Võistlused möödunud nädalavahetusel

Klubide Karikavõistlused

Sellel nädalavahetusel toimusid Klubide Karikavõistlused laupäeval naistele Tallinnas ja pühapäeval meestele Tartus. Meie koduhallis võistlesid ka meie klubi poisid tugeva USTA meeskonna vastu.

Klubide esimeste numbritena tulid platsile Patrick Peterson, kelle vastasteks oli Kristjan Tamm. Mäng lõppes Tamme 6/0 6/0 võiduga. Ka teiste numbrite lahingu võitis USTA võistkond kui Siim Troost allistas Ott Eric Ottenderi 6/2 6/3. Kolmandatena väljakul käinud mängijatest alistas meie klubi mängija Gregory Torim 6/0 6/2 Andres Kuhi. Kuna USTA võistkonnal neljandat liiget kaasas ei olnud, oli seis enne otustavat paarismängu tasavägine, 2:2.

Otsustav paarismäng lõppes USTA poiste Tamm/Troost võiduga Loorits/Ottenderi üle 6/3 6/1.

Järgmine klubide karikavõistluste etapp juba aprillis !

Lastetennis Tabasalus

Punase ja oranzi palli mängijad käisid koos treeneritega selle aasta esimesel välisvõistlusel Tabasalus. Juba bussis olid kõik esimest korda üksi võistlustele minejad ootust täis. Pettuma ei pidanud, kõik lapsed said häid mänge võrdsete vastastega ning olid väga tublid. Lõpuks saadi kaela ka medalid ning hea tuju ning motivatsiooniga tuldi koju taas trenni tegema. Järgmiste kordadeni !

 

 

Grete roose