Võistlused noortele oma koduplatsidel

Möödunud nädalavahetusel 5-7. jaanuaril toimus Veeriku tennisehallis lausa mitu nooreturniiri. Reedel toimus Noorteliiga I ja II turniirid , kus olid võistlustules nii mõnedki meie klubi mängijad. Sellest aastast saavad Noorteliiga II tunriirdel osaleda kõige noorematena ka 2009 aastal sündinud noormängijad. Laupäeval ja pühapäeval toimus selle aasta esimene P 12 GP etapp.

Noorteliiga I turniiri võitis MK tenniseklubi mängija Samuel Olmaru, kes finaalis alistas Markus Rabi 40 41.

Noorteliiga II turniiri võitja tuli samuti meie klubist. Võitjaks seekord Sten Hiielsau, kes finaalis oli üle Sten Markus Ehavaldist seisuga 63. Poolfinaalidesse jõudsid Kaspar Jaaska ja Emma-Maria Kirsimäe.

Laupüeval ja pühapäeval toimunud P12 GP etapp oli paljudele poistele esimeseks GP etapiks. Võistlus toimus kahes tugevusgrupis. Esimese tugevusgrupi võitis Ignas Grusnius, kelle finaali vastaseks oli Samuel Mandelkorn. Meie klubi poistest võistlesid esimeses tugevusgrupis Kristofer Karis ja Robin Lucas Sirk. Kristofer võitis lohutusturniiri.

II tugevusgrupis oli meie klubi poisse võistlemas rohkem. Kõige edukamalt esines Nikita Smirnov, kes pidi poolfinaalis tunnistama Kristofer Kruminsi 60 62 paremust. Finaalis võitis Kevin Ink Kruminsi 61 61. Meie poistest osalesid veel Konrad Punger, Kaspar Jaani, Edward Mihkel Oll, Sten Tristan Raid, Sebastian Olmaru ning Anders Erik Bergström.

Järgmiste edukate noorteturniirideni !

Grete roose