P 14 GP 19-20.01

Nädalavahetusel oli hall täis kuni 14 aastaseid poisse, sest neile toimus GP turniir 3 tugevusgrupis. Kõik 3 tabelit tulid poisse täis ning soovijaid jäi isegi üle.

III tugevusgrupis oli meie klubi poisse võistlustules mitmeid. Kõige edukam oli Sten Hiiesalu, kes pidi vastase paremust tunnistama alles finaalis, kus kaotas Ron Tornile 61 26 16. Sten Hiiesalu alistas veerandfinaalis teise meie klubi poisi Ken-Martti Birki. Ats-Andre Merila kaotas veerandfinaalis hilisemale võitjale.

II tugevusgrupis võitsid MK tennisekooli õpilased Tõnis Merila ning Robin-Lucas Sirk küll esimese ringi, kuid siis pidid tunnistama vastase paremust. Väga edukalt esines aga Samuel Olmaru, kes suutis selle tugevusgrupi võita. Finaalis tuli võit Sten-Markus Sepa üle 61 62. Kõige raskema mängu pidas Samuel aga poolfinaalis, kus võit Gleb Paškovi üle tuli numbritega 64 76.

I tugevusgrupis meie poisid Lucas Lausing ning Klaus Jõela kahjuks esimesest ringist kaugemale ei pääsenud. Grupi võitis Denis Maijorov. Teine koht kuulus Georg Straschile.

Kuni 14 aastastele tüdrukutele toimus samaaegselt turniir Tallinnas Alo Ojassalu tenniseklubis, kus edukalt esines Epp Raidvee, kes jõudis heade võitudega II tugevusgrupis finaali. Seal tuli tunnistada Vladislava Zautina paremust.

Pildid võidukatest poistest:Grete roose