GOLDTIME ITF Juniors

Möödunud nädalal oli Veeriku tennisekeskus täis noormehi ja neide pea igast Euroopa servast, et võistelda Goldtime ITF juniors turniiril. Rahvusvheline turniir toimus Tartus teist korda ning turniiril said osaleda kuni 18 aastased noormängijad. Palju oli osavõtjate seas ka eestlasi ning naaberriikide osalejaid. Võisteldi nii üksi kui ka paarismängus. Poisse oli kohale tulnud nii palju, et ka kvalifikatsioonitabelisse kõik ei mahtunud ning nii mõnigi pidi ilma mängudeta koju minema.

Kui nädalavahetusel sai peetud kvalifikatsiooniturniir, siis esmaspäevast sai alustada juba põhiturniiri mängudega. Palju oli tasavägised mänge, mis pakkusid ka pealtvaatajatele närvikõdi.

Meie klubi lastest läks kõige paremini Viktoria Kleer Kliimandil, kes suutis avaringis võtta võidu Venemaa tüdruku üle. Teises ringis pidi siiski tunnistama vastase paremust. Samuti mängis põhitabelis Liisa Varul, kes kahjuks avaringist edasi ei pääsenud. Teistel eesti tüdrukutel läks aga veelgi paremini. Teisena asetatud Sofia Chekhlystova suutis ennast mängida poolfinaali, kus pidi tunnistama leedu esindaja 60 63 paremust.

Tüdrukute paarismängus jõudsid finaali välja Chekhlystova/ Koskel, kes kaotasid finaalis kõige napimalt 63 06 7/10 Leedu-Horvaatia duole.

Poiste põhitabelis mängis meie klubist vaid Marten Murrand, kes samuti kaotas avaringis. Eestlasi teise ringi ei pääsenud.

On väga tähtis, et meie mängijatel on võimalus koduseinte toel Euroopa eakaaslastega mõõtu võtta ning punkte koguda. Loodame, et antud traditsioon jätkub ka edaspidi.

Suur aitäh ka meie suurepärasele toetajale Goldtimele, et aitasite meil sellist turniiri siin läbi viia !

Grete roose