Head tulemused aastalõpu Mastersilt

Eelmisel nädalavahetusel toimunud Aastalõpu Mastersil osalesid MK Tenniseklubist 7 noormängijat. 

Turniirile pääsevad 8 parimat Eesti noormängijat igast vanuseklassist.

Edukaimad olid Liisa Varul ning Oliver Ojakäär, kes U14 vanusegrupis võidutsesid. U14 vanuses osales veel Markus Mölder, kes saavutas kolmanda koha. Sama edukas oli ka Viktoria Kleer Kliimand U16-18 tüdrukute seas. U16 poiste turniiril tuli neljandaks Andreas Sillaste ning U18 poiste vanuseklassis saavutas viienda koha Marten Murrand ning Gregory Torim oli seitsmes. Soovime noortele edukat uut hooaega.

Grete roose
Laste ja noorteturniirid 10-11.11

Noorteliiga III 10.11

 

On hea meel tõdeda, et meie klubis toimus sel laupäeval Noorteliiga III turniir. Võib juhtuda, et selle turniiri ajaloos küll viimast korda, kuid siiski. Juba väljendiks kujunenud lausejuppi: “Noorteliiga III jääb ära osalejate vähesuse tõttu,” seekord kasutada ei saanud ning 10 last vanuses 11-12 saidki turniiriga laupäeval, 10. novembril kell 10 alustada. Pärast paari tundi kestunud tasavägiseid ja mitte nii tasavägiseid kohtumisi saime kuldmedali Mihkel Murrandile kaela riputada, kes finaalkohtumises võitis Tähtveres treenivat Caspar Kütti. Poolfinalistid olid seekord Roberta Rohumägi ning Stefania Fetisova, kes pidid poolfinaalides poiste paremust tunnistama. Päeva lõpetasime lohutusturniiri finaaliga, kus pärast nelja matchpalli käest laskmist suutis Hugo Valter Sokk ikkagi lohutusturniiri võitja auhinna endale napsata. Paljudele lastele pakkus turniir häid emotsioone ning usume et nii mõnigi laps sai julgust ka edaspidi võistlustel osaleda. Järgmiste noorteturniirideni !

 

 

Lastetenniseturniir 11.11

 

Isadepäeva hommikul otsustas seltskond punase ja oranzi palli mängijaid isadele pannkookide küpsetamise asemel hoopis Lastetennise turniirile tulla. Pühapäeval, 11. novembril kell 10 alanud võistlus kulges kohtunike tänuväärse abiga ilma suuremate viperusteta. Turniiri võib lausa rahvusvaheliseks lugeda, sest Lätist teekonna ette võtnud mängijaid oli peaaegu sama palju kui meie oma klubi esindajaid. Kõik lapsed täitsid usinalt treenerite antud ülessandeid ning said väärtuslike kogemusi kuidas toime tulla enda ja vastaste emotsioonidega.

 Paljud meie klubi kõige pisemad võistlejad said võistlusega täis ka kõik 5 tähte ning nüüd ootab neid võimalus osaleda võistlejate peol ning saada omale võisteja särk.

 Pildid toimunud võistlustest:

Grete roose
Liisa Varul võidukas meie hallis toimunud GPl!

Nädalavahetusel toimus meie keskuses T14 GP, mis kujunes meie mängijatele edukaks. Tugevamas grupis krooniti võitjaks MK tenniseklubi mängija Liisa Varul, kes finaalis alistas Diandra Suitso seisuga 75 63. Poolfinaali jõudsid Mariela Pluutus ja Andrea Roots. Tugevamas grupis võistlesid meie lastest veel Helena Lindeberg, Kea Rael Kukk ja Epp Raidvee.

Nõrgemas tugevusgrupis oli meie klubi võistlejatest võistlustules Karola Punger ja Ketlin Mutso. Teise grupi võitis kindlalt Anette Klettenberg, kes finaalis võitis Grete Gulli 63 61. Poolfinalistid seekordsel turniiril Nikole Kedun ja Annaliis Lipp.Grete roose
Edukad lastetennise mängijad Viljandis

Möödunud nädalavahetusel käisid treenerid Grete ja Kristofer lastega Viljandis lastetennise võistlustel. Paljudele lastele oli väljasõit esimene võistlustel käik ilma vanemateta ning juba bussi astudes olid kõik elevil. Kokku oli lapsi meie klubist võistlemas lausa 17.

Hommik algas punase palli mängijate võistlusega, kus kõik said võitluslikke mänge. Mängida sai nii oma sõprade kui ka vastastega isegi lätist. Kõigi laste mängud .tasavägised ja kindlasti motiveerivad. Punase palli mängijatest osalesid Andreas Abel, Axel Haava, Albert Maasikas, Elina Marie Leppsoo, Saara Karis, Theodor Sinimäe ja Roosmarii Vare.

Natuke hiljem alustasid oranzi palli mängijad, kes olid selleks ajaks jõudnud juba ära mängida nii mõnegi kullimängu ning kõhud täis söönud. Oranzi palli mängud kulgesid meie mängijatele väga edukalt ning kõik püüdsid täita treenerite antud juhiseid. Oranzi palli võistlusel osalesid meie lastest Richard Puhk, Jorma Peterson, Meribel Tamsalu, Romet Ränkel, Gregor Käära, Stefen Siigur, Noora Sillaste, Ekke Mikkelsaar, Jasper Uibu ja Thomas William Hardy.Nii treenerid kui ka lapsed jäid võistlusega rahule. Mängude vahepeal oli kõigil aega joonistada tenniseteemalisi pilte.

Mõned pildid võistlusest:


Grete roose