Võistlused noortele oma koduplatsidel

Möödunud nädalavahetusel 5-7. jaanuaril toimus Veeriku tennisehallis lausa mitu nooreturniiri. Reedel toimus Noorteliiga I ja II turniirid , kus olid võistlustules nii mõnedki meie klubi mängijad. Sellest aastast saavad Noorteliiga II tunriirdel osaleda kõige noorematena ka 2009 aastal sündinud noormängijad. Laupäeval ja pühapäeval toimus selle aasta esimene P 12 GP etapp.

Noorteliiga I turniiri võitis MK tenniseklubi mängija Samuel Olmaru, kes finaalis alistas Markus Rabi 40 41.

Noorteliiga II turniiri võitja tuli samuti meie klubist. Võitjaks seekord Sten Hiielsau, kes finaalis oli üle Sten Markus Ehavaldist seisuga 63. Poolfinaalidesse jõudsid Kaspar Jaaska ja Emma-Maria Kirsimäe.

Laupüeval ja pühapäeval toimunud P12 GP etapp oli paljudele poistele esimeseks GP etapiks. Võistlus toimus kahes tugevusgrupis. Esimese tugevusgrupi võitis Ignas Grusnius, kelle finaali vastaseks oli Samuel Mandelkorn. Meie klubi poistest võistlesid esimeses tugevusgrupis Kristofer Karis ja Robin Lucas Sirk. Kristofer võitis lohutusturniiri.

II tugevusgrupis oli meie klubi poisse võistlemas rohkem. Kõige edukamalt esines Nikita Smirnov, kes pidi poolfinaalis tunnistama Kristofer Kruminsi 60 62 paremust. Finaalis võitis Kevin Ink Kruminsi 61 61. Meie poistest osalesid veel Konrad Punger, Kaspar Jaani, Edward Mihkel Oll, Sten Tristan Raid, Sebastian Olmaru ning Anders Erik Bergström.

Järgmiste edukate noorteturniirideni !

Grete roose
Lõbus Jõulupidu !

Eelmisel reedel tegid tennisekooli lapsed trennidest pausi ja pidasid maha ühe korraliku jõulupeo. Suurematele lastele toimus lõbus punase palli turniir. Emotsiooniderohkest turniirist väljusid pärast põnevaid mänge võitjatena Oliver ning Mati, kes alles esimest korda tenniseturniiril osales. Kindlasti said suuremad turniirilt hea kogemuse ning kõik mõne uue sõbra.

Väiksemad lapsed veetsid jõulupeo Akrose saalis, kus lahedaid takistusradasid läbides, oli kõigil väga lõbus. Nii mõnelgi oli seljas väga lahe kostüüm ning lõbusad väikesed päkapikud said selgeks nii hundirattad kui ka saltod.

Lõpuks kohtusid nii suured kui ka väikesed tenniseväljakul, kus külastas neid jõuluvana. Jõuluvana pidas tenniseturniiri võitjatega lõbusa tennisemängu ning laulis lastega jõululaule. Pärast etteasteid said kõik lapsed omale pakid. Usume, et kõik lapsed jäid peoga väga rahule.

Ilusaid jõule ja vana aasta lõppu kõigile meie tennisekooli poolt !

Grete roose
Palju põnevaid turniire möödunud nädalavahetusel !

Noorteliiga I

Möödunud nädalavahetusel toimus Veeriku spordikeskuses Noorteliiga kõige tugevama taseme turniir, kust võtti osa 9 noort. Võitjana väljus seekordselt turniirilt Martin Rõuk, kes finaalis alistas Kristo Kivistiku 42 42. Tasavägisemad olid seekord poolfinaalid, kus Kristo Kivistikul kulus 3 setti, et alistada Mk tennisekooli õpilane Robert Nirk 40 45 40 ning Martin Rõuk alistas Tobias Tälli 40 54. Lohutusturniiri võitis Karl Paemurd.

P 14 paarismänguturniir

Samaaegselt noorteliigaga võtsid mõõtu ka kuni 14 aastased poisid paarismängus. Mõninga üllatusena jõudsid finaali Mk tennisekooli õpilane Tõnis Merila koos paarilise Kevin Lempuga. Finaalis pidid nad siiski allavanduma paarile Mikelaishvili/Molotkov seisuga 64 64. Poolfinaali jõudsid veel paarid Kristianson/Mandelkorn ja Ink/Sootla. Lohutusturniiri finaali võitsid Helm/Lill , kes lohutusturniiri finaalis võitsid meie kooli paari Lõhmus/Nelk. Kõigile edukaid paarismängutreeninguid ning ootame juba järgmine kord veelgi kõrgemat taset.

Lastetennis 75%

Pühapäeval toimus väga emotsiooniderohke lastetennise turniir rohelise palliga.

Grete roose
Selle aasta viimased GPd paarismängudes!

Veeriku Spordikeskuses toimus kuni 12aastaste poiste paarismängu GP turniir, mille võitsid esimese paigutusega Henry Ink / Petrik Tamtik. Kui esiti alistati vastased kindlalt, siis poolfinaalis oli Kevin Lempu / Indrek Herman Raudkivi vastu pingeline lahing ja võit saadi tulemusega 7/6(4), 3/6, 10/7. Ka finaal Andree Karel Kalle / Kevi-Kristjan Uba vastu kujunes kolmesetiliseks 6/4, 1/6, 10/5. Kalle / Uba alistasid poolfinaalis kaotusseisust 2/6, 6/4, 10/7 Viktor Fainstein / Arthur Reinfeldti.

MK tennisekooli õpilastest jõudsid Sten Hiiesalu ja Kristofer Karis teise ringi kus pidi tunnistama vastaste nappi paremust. Ats Andre Merila/Anders Erik Bergström, Mihkel Murrand/Edward Oll ning Mattis Karis ja Sten Raid pidid kaotuse vastu võtma avaringis.

Samuti toimus kuni 18aastaste noormeeste GP paarismänguturniir, mille võitsid Alex-Andre Ojassalu / Ronan Vahtras, kes finaalis alistasid Marcus Kevin Rõuk / Oskar Erik Hakoneni 6/1, 6/4. Poolfinaalides said Ojassalu / Vahtras 7/5, 6/4 jagu Villem Aadamsoo / Erko Nigulast ja Rõuk / Hakonen 6/2, 6/2 Andre-Remi Jakobi / Marten Murrandist.

Mk tennisekooli õpilased Juhan Loorits ja Danver Hans värv võitsid lohutusturniiri. Veel osalesid meie klubi lastest Tõnis Merila/Samuel Olmaru ning William Lõhmus/Robert Nirk.

Grete roose