P 14 GP 19-20.01

Nädalavahetusel oli hall täis kuni 14 aastaseid poisse, sest neile toimus GP turniir 3 tugevusgrupis. Kõik 3 tabelit tulid poisse täis ning soovijaid jäi isegi üle.

III tugevusgrupis oli meie klubi poisse võistlustules mitmeid. Kõige edukam oli Sten Hiiesalu, kes pidi vastase paremust tunnistama alles finaalis, kus kaotas Ron Tornile 61 26 16. Sten Hiiesalu alistas veerandfinaalis teise meie klubi poisi Ken-Martti Birki. Ats-Andre Merila kaotas veerandfinaalis hilisemale võitjale.

II tugevusgrupis võitsid MK tennisekooli õpilased Tõnis Merila ning Robin-Lucas Sirk küll esimese ringi, kuid siis pidid tunnistama vastase paremust. Väga edukalt esines aga Samuel Olmaru, kes suutis selle tugevusgrupi võita. Finaalis tuli võit Sten-Markus Sepa üle 61 62. Kõige raskema mängu pidas Samuel aga poolfinaalis, kus võit Gleb Paškovi üle tuli numbritega 64 76.

I tugevusgrupis meie poisid Lucas Lausing ning Klaus Jõela kahjuks esimesest ringist kaugemale ei pääsenud. Grupi võitis Denis Maijorov. Teine koht kuulus Georg Straschile.

Kuni 14 aastastele tüdrukutele toimus samaaegselt turniir Tallinnas Alo Ojassalu tenniseklubis, kus edukalt esines Epp Raidvee, kes jõudis heade võitudega II tugevusgrupis finaali. Seal tuli tunnistada Vladislava Zautina paremust.

Pildid võidukatest poistest:Grete roose
Rohelise palli lapsed väljasõidul Viljandisse

Möödunud laupäeval käis 13 vaprat last koos treener Kristoferiga Viljandis lastetennise võistustel. Vaprust oli lastel tõepoolest vaja, sest päev oli pikk ning oma mänge pidi kaua ootama. Mängud toimusid 6 alagrupis ning kõik meie klubi lapsed olid alagruppide vahel laiali jagatud. Seega jagus kõigile kogemust mängida nii trennikaaslastega võistlussituatsioonis kui ka täiesti tundmatu mängustiiliga lastega. Läbi rõõmu, naeru ja ka mõnede pisarate sai edukas turniir siiski mängitud ning sõpradega päev Viljandis veedetud.

Mõned pildid lõbusatest osalistest


Grete roose
Võistlused noortele oma koduplatsidel

Möödunud nädalavahetusel 5-7. jaanuaril toimus Veeriku tennisehallis lausa mitu nooreturniiri. Reedel toimus Noorteliiga I ja II turniirid , kus olid võistlustules nii mõnedki meie klubi mängijad. Sellest aastast saavad Noorteliiga II tunriirdel osaleda kõige noorematena ka 2009 aastal sündinud noormängijad. Laupäeval ja pühapäeval toimus selle aasta esimene P 12 GP etapp.

Noorteliiga I turniiri võitis MK tenniseklubi mängija Samuel Olmaru, kes finaalis alistas Markus Rabi 40 41.

Noorteliiga II turniiri võitja tuli samuti meie klubist. Võitjaks seekord Sten Hiielsau, kes finaalis oli üle Sten Markus Ehavaldist seisuga 63. Poolfinaalidesse jõudsid Kaspar Jaaska ja Emma-Maria Kirsimäe.

Laupüeval ja pühapäeval toimunud P12 GP etapp oli paljudele poistele esimeseks GP etapiks. Võistlus toimus kahes tugevusgrupis. Esimese tugevusgrupi võitis Ignas Grusnius, kelle finaali vastaseks oli Samuel Mandelkorn. Meie klubi poistest võistlesid esimeses tugevusgrupis Kristofer Karis ja Robin Lucas Sirk. Kristofer võitis lohutusturniiri.

II tugevusgrupis oli meie klubi poisse võistlemas rohkem. Kõige edukamalt esines Nikita Smirnov, kes pidi poolfinaalis tunnistama Kristofer Kruminsi 60 62 paremust. Finaalis võitis Kevin Ink Kruminsi 61 61. Meie poistest osalesid veel Konrad Punger, Kaspar Jaani, Edward Mihkel Oll, Sten Tristan Raid, Sebastian Olmaru ning Anders Erik Bergström.

Järgmiste edukate noorteturniirideni !

Grete roose
Lõbus Jõulupidu !

Eelmisel reedel tegid tennisekooli lapsed trennidest pausi ja pidasid maha ühe korraliku jõulupeo. Suurematele lastele toimus lõbus punase palli turniir. Emotsiooniderohkest turniirist väljusid pärast põnevaid mänge võitjatena Oliver ning Mati, kes alles esimest korda tenniseturniiril osales. Kindlasti said suuremad turniirilt hea kogemuse ning kõik mõne uue sõbra.

Väiksemad lapsed veetsid jõulupeo Akrose saalis, kus lahedaid takistusradasid läbides, oli kõigil väga lõbus. Nii mõnelgi oli seljas väga lahe kostüüm ning lõbusad väikesed päkapikud said selgeks nii hundirattad kui ka saltod.

Lõpuks kohtusid nii suured kui ka väikesed tenniseväljakul, kus külastas neid jõuluvana. Jõuluvana pidas tenniseturniiri võitjatega lõbusa tennisemängu ning laulis lastega jõululaule. Pärast etteasteid said kõik lapsed omale pakid. Usume, et kõik lapsed jäid peoga väga rahule.

Ilusaid jõule ja vana aasta lõppu kõigile meie tennisekooli poolt !

Grete roose