Noorteliiga I, II ja III

Sellel pühapäeval oli hall täis noori tennisesõpru. Ühel päeval oli vaja pidada nii Noorteliiga I, II kui ka III. Mängijaid oli kokku 3 liiga peale üle 60.

Noorteliiga I tulid kõik poolfinalistid meie klubist. Võitjaks osutus lõpuks William Lõhmus, kes finaalis alistas 6-0 Robert Nirki. Poolfinaali jõudsid veel Karola Punger ja Lauri Nelk.

Noorteliiga II oli osavõtjaid kõige rohkem. Pingelise turniiri võitsid Maximilian Kolk. Finaalis võitis Maximilian 62 Renaldo Suursoo. Poolfinaalid olid veelgi tasavägisemad. Suursoo võitis Klaus Jõela 7/6 ja ja Kolk 6/4 Nikita Smirnovi.

Noorteliiga III võitsis Rasmus Orm. Teisele kohale tuli Jan-Elmar Sarapik.

Pildid kõige tublimatest:


Grete roose
GOLDTIME ITF Juniors

Möödunud nädalal oli Veeriku tennisekeskus täis noormehi ja neide pea igast Euroopa servast, et võistelda Goldtime ITF juniors turniiril. Rahvusvheline turniir toimus Tartus teist korda ning turniiril said osaleda kuni 18 aastased noormängijad. Palju oli osavõtjate seas ka eestlasi ning naaberriikide osalejaid. Võisteldi nii üksi kui ka paarismängus. Poisse oli kohale tulnud nii palju, et ka kvalifikatsioonitabelisse kõik ei mahtunud ning nii mõnigi pidi ilma mängudeta koju minema.

Kui nädalavahetusel sai peetud kvalifikatsiooniturniir, siis esmaspäevast sai alustada juba põhiturniiri mängudega. Palju oli tasavägised mänge, mis pakkusid ka pealtvaatajatele närvikõdi.

Meie klubi lastest läks kõige paremini Viktoria Kleer Kliimandil, kes suutis avaringis võtta võidu Venemaa tüdruku üle. Teises ringis pidi siiski tunnistama vastase paremust. Samuti mängis põhitabelis Liisa Varul, kes kahjuks avaringist edasi ei pääsenud. Teistel eesti tüdrukutel läks aga veelgi paremini. Teisena asetatud Sofia Chekhlystova suutis ennast mängida poolfinaali, kus pidi tunnistama leedu esindaja 60 63 paremust.

Tüdrukute paarismängus jõudsid finaali välja Chekhlystova/ Koskel, kes kaotasid finaalis kõige napimalt 63 06 7/10 Leedu-Horvaatia duole.

Poiste põhitabelis mängis meie klubist vaid Marten Murrand, kes samuti kaotas avaringis. Eestlasi teise ringi ei pääsenud.

On väga tähtis, et meie mängijatel on võimalus koduseinte toel Euroopa eakaaslastega mõõtu võtta ning punkte koguda. Loodame, et antud traditsioon jätkub ka edaspidi.

Suur aitäh ka meie suurepärasele toetajale Goldtimele, et aitasite meil sellist turniiri siin läbi viia !

Grete roose
P 14 GP 19-20.01

Nädalavahetusel oli hall täis kuni 14 aastaseid poisse, sest neile toimus GP turniir 3 tugevusgrupis. Kõik 3 tabelit tulid poisse täis ning soovijaid jäi isegi üle.

III tugevusgrupis oli meie klubi poisse võistlustules mitmeid. Kõige edukam oli Sten Hiiesalu, kes pidi vastase paremust tunnistama alles finaalis, kus kaotas Ron Tornile 61 26 16. Sten Hiiesalu alistas veerandfinaalis teise meie klubi poisi Ken-Martti Birki. Ats-Andre Merila kaotas veerandfinaalis hilisemale võitjale.

II tugevusgrupis võitsid MK tennisekooli õpilased Tõnis Merila ning Robin-Lucas Sirk küll esimese ringi, kuid siis pidid tunnistama vastase paremust. Väga edukalt esines aga Samuel Olmaru, kes suutis selle tugevusgrupi võita. Finaalis tuli võit Sten-Markus Sepa üle 61 62. Kõige raskema mängu pidas Samuel aga poolfinaalis, kus võit Gleb Paškovi üle tuli numbritega 64 76.

I tugevusgrupis meie poisid Lucas Lausing ning Klaus Jõela kahjuks esimesest ringist kaugemale ei pääsenud. Grupi võitis Denis Maijorov. Teine koht kuulus Georg Straschile.

Kuni 14 aastastele tüdrukutele toimus samaaegselt turniir Tallinnas Alo Ojassalu tenniseklubis, kus edukalt esines Epp Raidvee, kes jõudis heade võitudega II tugevusgrupis finaali. Seal tuli tunnistada Vladislava Zautina paremust.

Pildid võidukatest poistest:Grete roose
Rohelise palli lapsed väljasõidul Viljandisse

Möödunud laupäeval käis 13 vaprat last koos treener Kristoferiga Viljandis lastetennise võistustel. Vaprust oli lastel tõepoolest vaja, sest päev oli pikk ning oma mänge pidi kaua ootama. Mängud toimusid 6 alagrupis ning kõik meie klubi lapsed olid alagruppide vahel laiali jagatud. Seega jagus kõigile kogemust mängida nii trennikaaslastega võistlussituatsioonis kui ka täiesti tundmatu mängustiiliga lastega. Läbi rõõmu, naeru ja ka mõnede pisarate sai edukas turniir siiski mängitud ning sõpradega päev Viljandis veedetud.

Mõned pildid lõbusatest osalistest


Grete roose